Menu Close

Buvę gimnazistai – iškilūs visuomenės žmonės

JIE BAIGĖ GIMNAZIJĄ, O ŠIANDIEN JAIS DIDŽIUOJASI GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ IR VISUOMENĖ

Jekaterina Merežnikova-Beržanskienė

2009 m. baigė „Atgimimo“ gimnaziją, įstojo į Vilniaus universitetą. 2013 m. įgijo Komunikacijos ir informacijos bakalauro laipsnį. Nuo pirmųjų studijų metų dirbo laisvai samdoma žurnaliste ir vertėja. Turi darbo patirties leidybos, reklamos, komunikacijos bei kultūros vadybos srityse. Teko dirbti prie skaitmeninės  žiniasklaidos projektų, kurti internetines svetaines ir organizuoti teatro dirbtuves, versti knygas ir dizaino albumus, rašyti straipsnius mados istorijos ir dizaino temomis, stilizuoti fotosesijas ir kuruoti žurnalą. Šiuo metu studijuoja semiotiką J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centre (Vilniaus universitetas), verčia ir kuria tekstus, prisideda prie įvairių komunikacijos projektų.

Aleksej Žarkov

2006 m. baigė Visagino „Atgimimo“ gimnaziją ir tais pačiais metais įstojo į Vilniaus universiteto Chemijos fakultetą. 2010 m. baigė bakalauro studijas ir įgijo chemijos bakalauro laipsnį. 2012 m. tame pačiame fakultete apgynė magistro laipsnį ir iki šio momento tęsia studijas doktorantūroje. Nuo 2010 m. VU Chemijos fakulteto Analizinės ir aplinkos chemijos katedroje eina vyresniojo specialisto pareigas.

 

 

Galina Kargina

Galina Kargina gimė Ignalinoje. 1992 metais pradėjo lankyti „Atgimimo“ gimnazijos 1-ąją klasę. Tai buvo labai talentingų ir gabių mokinių klasė, kuri sugebėjo „peršokti“ iš 1-os į 3-čiąją.
Galina, besimokydama gimnazijoje, dar lankė akrobatikos sporto mokyklą ir muzikos mokyklą, labai aktyviai reiškėsi gimnazijos visuomeninėje veikloje. Su pagyrimu baigė gimnaziją ir toliau studijavo mediciną VU. Su sportu neatsisveikino, o kartu su buvusia gimnaziste Julija Rybakova tęsė sportinę karjerą universitete. 2010 metais Galina baigė VU medicinos fakultetą ir įgijo bendrosios praktikos gydytojos diplomą. Tais pačiais metais įstojo į VU medicinos fakulteto rezidentūrą (sportinės medicinos specialybę). Šiuo metu ji baigia studijas ir augina sūnų.

Olga Kargina

Mano šiandieninė patirtis – 2 aukštieji išsilavinimai. Nuo 2001 iki 2006 studijavau Maskvos Nacionaliniame tiriamajame branduoliniame universitete, kur įgijau psichologo profesiją, leidžiančią dėstyti psichologiją. Vėliau 2 metus stažavausi Aukštojoje psichologijos mokykloje (institute) dėl psichologinių konsultacijų ir psichokorekcijos.
6 metus dirbau stambioje kompanijoje trening menedžeriu, mokiau personalą „nuo nulio“. Dabar auginu nuostabų sūnų ir kuriu. Iš paprastų daiktų sukuriu tai, kaip matau pasaulį: kepu ypatingus tortus, saldžias puokštes iš saldainių, dirbu pei-art meninės technikos srityje.

Tatjana Kargina (Bakšajeva)

2000 m. baigė Visagino „Atgimimo“ gimnaziją su pagyrimu. Įstojo į Vilniaus universitetą, Matematikos ir informatikos fakultetą. 2004 m. baigė universitetą, įgijo matematiko specialybę. Įstojo į magistrantūrą, 2006 m. VU gavo matematikos magistro (tikimybių teorijos krypties) laipsnį ir toliau tęsė mokslinę karjerą. 2013 m. VU gavo matematikos daktaro laipsnį.

 

Aleksej Bakšajev

2000 m. baigė Visagino „Atgimimo“ gimnaziją su pagyrimu. Įstojo į Maskvos universitetą, kurį baigė 2005 m. ir įgijo statisto specialybę.

 

 

 

Algirdas Krivka

2000 m. baigė Visagino „Atgimimo“ gimnaziją su pagyrimu. Įstojo į Vilniaus Gedimino technikos universiteto ekonomikos fakultetą, kurį baigė 2005 m.

 

 

 

Ina Selivanova

1998 m. baigė Visagino „Atgimimo“ gimnaziją su pagyrimu. Įstojo į Maskvos valstybinio universiteto žurnalistikos fakultetą, kurį baigė 2003 m. Dabar dirba Maskvoje, ji yra žurnalo „Siuvinėjimas kryželiu“ vyriausioji redaktorė.

 

 

 

Oleg Šliachtenko

1999 m. baigė Visagino „Atgimimo“ gimnaziją, įstojo į Minsko dvasinę seminariją, kurią baigė 2004 m. Šiuo metu tarnauja Vilniaus Šventosios dvasios vienuolyne. Yra dvasininkas. Dalyvauja jaunimo stačiatikių judėjime, gieda chore, dėsto tikybą Vilniuje, Baltarusių gimnazijoje. Vedęs, turi 3 vaikus.

 

 

Marija Lapteva

2003 m. baigė „Atgimimo“ gimnaziją, įstojo į Londono South Bank universitetą, Masinės informacijos priemonių ir sociologijos fakultetą. 2007 m. baigė mokslus ir gavo socialinės politikos specialisto diplomą. Tai suteikė galimybę įsidarbinti Anglijos parlamente, Švietimo skyriuje, kur ji dirba iki šiol.
Darbas Didžiosios Britanijos parlamente labai įdomus, nes esi svarbių įvykių sūkuryje. Pavyzdžiui 2012 metais Marijai teko organizuoti ekskursiją Deivido Kamerono draugams iš Rusijos. 2013 m. Didžiojo Aštuntuko ministrų pirmininkų susitikime ji dirbo vertėja Didžiosios Britanijos parlamento ir Rusijos delegacijos posėdžiuose. Teko asmeniškai bendrauti su Sergejumi Železnovu – Rusijos Valstybinės Dūmos pavaduotoju, ir su Rusijos konsulato darbuotojais, kosmonautais, Lietuvos pasiuntiniu Didžiojoje Britanijoje, Ukrainos politikais, delegacija iš Birmos ir daugybe kitų įdomių žmonių iš įvairių šalių.
Kasdienis Marijos darbas – bendravimas su mokiniais, kuris ne mažiau įdomus, nei išskirtiniai susitikimai. Ji supažindina jaunimą su Anglijos parlamento pastatu, istorija, architektūra, bet labiausiai akcentuojama politinė veikla. Po ekskursijos mokiniai supranta, kad Anglijos karalienė –tik valstybės simbolis, o politiką formuoja parlamento nariai . Įvairaus amžiaus mokiniai suvažiuoja iš visų Jungtinės Karalystės kampelių – juk Anglijos parlamentas – tai viena seniausių demokratines tradicijas puoselėjančių politinių sistemų .
Siekdama profesionalumo visose srityse, Marija Lapteva 2014 m. mokėsi papildomai ir baigė ekskursijų vadovų kursus. Įgijo aukščiausią ekskursijų vadovo kvalifikaciją, kuri pažymėta Žydruoju ženkleliu. Žydrasis ženklelis – tai licencija, suteikianti teisę dirbti individualiai ir su turistų grupėmis. Marija geba derinti darbą Anglijos parlamente su pomėgiu organizuoti ekskursijas po Londoną.

Puslapio informacija bus atnaujinama ir pildoma.