Menu Close

„Metų mokinys 2023“ 

Gegužės 18 dieną Visagino „Atgimimo“ gimnazijoje vyko garbės ir pasididžiavimo šventė „Metų mokinys“.
Visuomet smagu didžiuotis įvairiausių prestižinių apdovanojimų laimėtojais. Šiandien tie laimėtojai reiškia kur kas daugiau, nes šiuolaikiniame pasaulyje lemiančiu veiksniu vis dažniau tampa talentingi žmonės ir jų turimos žinios.
Tradiciškai šventė vyksta mokslo metų pabaigoje, kuomet galime pagerbti smalsiausius, gudriausius ir protingiausius, visus tuos, kurie garsina gimnazijos vardą, daro įdomų bei džiaugsmingą jos gyvenimą.
Šiais mokslo metais gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo Tarptautinėse robotikos varžybose, virtualioje inovacijų stovykloje „Challenge the Challenge“.
Taip pat sėkmingai dalyvavome jaunimo kūrybos konkurse „Kuriu-vaizdu, garsu, žodžiu“, respublikos rašinių konkurse „Gyvenimas – dovana, branginkime ją“.
Socialiniame hakatone „Smartuoliai“.
Dr. Perto Kazicko programavimo, fizikos, informatikos „Bebras“ konkursuose.
Olympis 2022-Rudens ir Olympis 2023-Pavasario sesijose.
Jaunųjų bendrovių pagal LJA veiklose, virtualiame Pitch ringe, Dianos Nausėdienės akcijoje.
Piešinių, plakatų, atvirukų, suvenyrų kūrimo konkursuose. Galime didžiuotis ir sporto pasiekimais.
Gimnazijos direktorė Veronika Voitekian pasveikino visus susirinkusius, padėkojo svečiams, mokytojams, tėvams, mokiniams. Palinkėjo pasitikėjimo, ryžto, siekiant užsibrėžtų tikslų, nes „žmogus tik tada ką nors pasiekia, kai pasitiki savimi“.
Įgimti gabumai svarbiausia talento sudedamoji dalis, bet didžiulę reikšmę turi tai, kokio amžiaus jie pradėti lavinti. Kuo anksčiau pastebima talento gyslelė ir pradėta su ja dirbti, tuo didesnė tikimybė pasiekti išskirtinai gerų veiklos rezultatų. Tik mūsų puikių, nepailstančių mokytojų dėka mes galime pasiekti tokių aukštų ir reikšmingų rezultatų.
Ačiū visiems gimnazijos mokytojams už neįkainojamą indėlį į mokinių akademinius, kūrybinius ir sportinius pasiekimus, už nuoširdų bendravimą ir galimybę augti.
Visagino savivaldybės etapo olimpiadų laimėtojus sveikino ir padėkas įteikė garbingos viešnios- Visagino savivaldybės administracijos švietimo kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė ir Visagino savivaldybės administracijos švietimo kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Žana Miltina.
Dažnai žavimės žmonėmis, turinčiais įvairiausių gebėjimų. Tokio žmogaus pasirodymas nelieka nepastebėtas, priešingai, jis traukia akį, yra nuolat stebimas, aptarinėjimas. Charizmos turėjimas taip pat byloja žmogų esant talentingą…
Labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai, aktyvūs gimnazijos visuomeninės, kultūrinės, projektinės veiklos ir olimpiadų dalyviai apdovanoti gimnazijos padėkomis:
Gergel Albert – Iag
Starinskij Rodion – Iag
Mitenkov Semion – Icg
Doronina Olga – IIbg
Tišalovič Jelena – IIbg
Iljinaitė Sofija – IIbg
Novikova Jelizaveta – IIIag
Gorbun Jelena – IIIbg
Starinskaja Sofja – IIIbg
Reymer Dimitri – IIIcg
Naidionov Danil – IVag
Jekateriničev Anton – IVbg
Prochorova Polina – IVbg
Talentas – galingiausias šių laikų ginklas, galintis atnešti didžiulę sėkmę. Tai įgimta, natūrali žmogaus savybė atlikti geriau nei vidutiniškai. Tai kūno ir minčių jėga, Dievo duota žmogui tam, kad jis ją dar labiau augintų ir stiprintų. Žmonėms, turintiems neeilinių įgimtų gebėjimų, lavinant juos pavyksta pasiekti gerų savo veiklos rezultatų.
Vakaro kulminacija -„Metų mokinio“apdovanojimai. Jais tapo:
Ratmir Naidionov (Iag kl.)
Marija Sergejeva (IIbg kl.)
David Immanuel Eidėnas (IIIag kl.),
Alvita Milaševičiūtė (IIIag kl.)
Timofej Šapoval (IIIag kl.)
Platon Špolianskij (IIIag kl.)
Daniil Bendelston (IIIbg)
Mark Kazakevič (IIIcg kl.)
Julija Aržanovskaja (IVag kl.)
ValerijaKrumplevskaja (IVbg kl.)
Didžiuojamės savo talentingais, sėkmingais ugdytiniais, dėkojame jų tėvams už pagarbą mokyklai, puikų vaikų auklėjimą.
Tikime, jog kiekvienas gimnazijos mokinys ras kelią į tiesą, sėkmę, laimę.
Esame dėkingi renginio organizatoriams-mokiniams ir jų vadovei-mokytojai Ilonai Alėjūnienei.